Destek
Vize Başvuru.com Hakkında

Vize Başvurunuzu Profesyonel Danışmanlarımız yapsın, hatalı başvurulardan doğan vize reddi riskini engelleyin!

 

 

VizeBavurum.com Hakkında

23 yıllık tecrübemiz sonucunda Vizebasvurum.com olarak firmamızın vize alımı başarı oranı %97.6 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür ve her yeni başvuru bu ölçüme dahil edilmektedir. Diğer %2.4 lik bölüm ise tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır.

Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

 Vizebasvurum.com Türkiye'nın en tecrübeli firması olarak size Türkiye'nin neresinde olursanız olun, hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir. Bize her türlü vize işlemi konusunda ücretsiz danışmak için tıklayın ve bize ulaşın.

Genel olarak vize işlemleri ve bir yığın prosedürlerle uğraşmak gayet stresli ve bıktırıcı bir iştir. Şayet buna ayıracak ufak bir bütçeniz varsa mutlaka profosyonel vize danışmanlığı hizmeti almalısınız. Her ne kadar "ben ingilizce veya gerekli dilleri biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip vize başvurusu yapanların bir çoğunun ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir. Çünkü bir kere vizeverilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size vize alımı açısından extra bir avantaj sağlamaz. Ama bilinçli yapılan bir başvurunun kabül edilme yüzdesi rastgele bir başvuruya göre oldukça yüksektir. Bunu da unutmamak gerekir.

 

Copyright © 2017 | Vize Başvurum - VizeBasvurum.Com