İletişim Bilgileri

SAN FRANCISCO’DA DİL EĞİTİMİ

San Francisco, ABD’nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde, San Francisco Körfezi Bölgesi’nde yer alan en önemli kültürel ve finansal merkezdir. Şehir, San Francisco Yarımadası’nın kuzeyine kurulmuştur. Şehrin batısında Büyük Okyanus, kuzey ve doğusunda ise San Francisco Körfezi bulunmaktadır.

San Francisco’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

San Francisco dünyanın en çok ziyaret edilen 100 şehri arasında 35. sırada yer almaktadır. Amerika’nın en büyük 13. şehri, Kaliforniya eyaletinin 4. büyük şehridir. Şehirde içerik açısından zengin kitap evleri, kültürel ve sanatsal aktiviteler bulunur. Toplu taşımanın kolaylıkla sağlandığı San Francisco son derece düzgün yapılanmış bir şehirdir. Dağlık alanları, Victoria Dönemi mimarisi, yaz sisleri ve kültürel çeşitliliğiyle oldukça ilgi çeken bir noktadır.

En İyi San Francisco Dil Okulları

Hangi dil okulunun tercih edileceği birçok faktöre dayanmaktadır. Fiyat aralığı, okulun konumu, sınıf kapasitesi bunlardan bazılarıdır. Bu seçim sürecinde vizebasvurum.com, öğrencilere gereken yardımı ve danışmanlığı sağlayacaktır. 

San Francisco’da tercih edebileceğiniz bazı dil okulları şunlardır: Kaplan International English San Francisco, ELS Language Centers North Bay ​​​​, ELS Language Centers Silicon Valley , EC English San Francisco, St. Giles International San Francisco, Converse International School of English, TALK English School San Francisco, Stafford House San Francisco